השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  search-trigger חפשו
  pop-trigger צרו קשר

  קרנבל של פסטיפאן

  הפסטיפאן חוזר ובגדול והפעם בכיכובם של נעמה סופר על וקוגומלו! אחרי תקופה לא פשוטה, נעמה סופר על (נעמה אתל) ביחד עם חברה הטוב פאן פאן מארגנים קרנבל של פסטיפאן מהחלומות עם שירים, ריקודים, הפתעות ואורחים מוכרים כמו אנג'לינה התרנגולת, טינו ולנטינו וגם אורחים חדשים שהוזמנו במיוחד לחגיגה גדולה של מוזיקה ללא הפסקה. הכל משתבש כשלמופע מסתנן צעצוע חדש בשם דיסטרוי שלא אוהב מוזיקה וחגיגות ומחליט להרוס את המסיבה בכל מחיר. הוא גונב לנעמה את כוחות העל והיא מחליטה לקרוא לקוגומלו, מאסטר הקפוארה הגדול, שיעזור לה להציל את הקרנבל. השניים יוצאים למסע מותח ומרתק להחזרת כוחות העל והצלת הקרנבל. רוצים לדעת איך יסתיים הפסטיפאן? במפח נפש או בקרנבל גדול? אנחנו מזמינים גם אתכם לבוא ולחגוג יחד איתנו בחגיגה בלתי נשכחת עם תלבושות ססגונית, שירים, ריקודים והפתעות כי את המוזיקה ואת החגיגה שלנו אי אפשר להפסיק!

  הפסטיפאן חוזר ובגדול והפעם בכיכובם של נעמה סופר על וקוגומלו!
  אחרי תקופה לא פשוטה, נעמה סופר על (נעמה אתל) ביחד עם חברה הטוב פאן פאן מארגנים קרנבל של פסטיפאן מהחלומות עם שירים, ריקודים, הפתעות ואורחים מוכרים כמו אנג'לינה התרנגולת, טינו ולנטינו וגם אורחים חדשים שהוזמנו במיוחד לחגיגה גדולה של מוזיקה ללא הפסקה.
  הכל משתבש כשלמופע מסתנן צעצוע חדש בשם דיסטרוי שלא אוהב מוזיקה וחגיגות ומחליט להרוס את המסיבה בכל מחיר. הוא גונב לנעמה את כוחות העל והיא מחליטה לקרוא לקוגומלו, מאסטר הקפוארה הגדול, שיעזור לה להציל את הקרנבל. השניים יוצאים למסע מותח ומרתק להחזרת כוחות העל והצלת הקרנבל.
  רוצים לדעת איך יסתיים הפסטיפאן? במפח נפש או בקרנבל גדול? אנחנו מזמינים גם אתכם לבוא ולחגוג יחד איתנו בחגיגה בלתי נשכחת עם תלבושות ססגונית, שירים, ריקודים והפתעות כי את המוזיקה ואת החגיגה שלנו אי אפשר להפסיק!

  תאריך שעה יום מקום
  22.08.2022 17:30 ב’ לרכישה

  הצגות נוספות

  מטוסי העל

  יום א’ 17/07/2022 17:30

  לרכישה
  אלאדין ויסמין

  יום ב’ 29/08/2022 17:30

  לרכישה

  הישארו קרובים לבמה והירשמו לניוזלטר שלנו

  עולם התיאטרון כה דינמי, חבל שתפספסו