עונת המנויים 2018-19 החלה...

... >>

מנויים ולקוחות יקרים

ההרשמה לעונת המנויים 2018-2019 נפתחה. ממתינים לכם במחלקת שירות לקוחות... >>

הרשמה לניוזלטר

קבלו עידכונים לגבי מופעים חדשים, מבצעים ואירועים מיוחדים:

שלח אני מאשר קבלת דיוור אלקטרוני מהיכל התרבות אור עקיבא

אבודים ביונקרס

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס
לקט ביקורות "אבודים ביונקרס"
"מחזה ששווה להעלותו רק בשביל שחקנית כמו ליאת גורן... חכמת הבמאי - ומיכה לבינסון ניחן בה, ויש לו ניסיון בעבודה כזאת - היא כמובן ללהק נכון...יואב סעדיאן רוזנברג מגלם את הצעיר וגונב את ההצגה... גורן מצליחה להיות עקבית, עצורה ומאופקת, ובכל זאת לעורר מידה של סימפטיה... אולי זה לזכות הבימוי, ובוודאי זה בזכות המשחק, אבל במפגש השלישי שלי עם המחזה הוא נראה מעניין יותר משזכרתי אותו, וזאת גם בזכות האיכויות שמביאה לבמה שירי גדני בתפקיד בלה... שמביאה לבמה המון חום אנושי תמים..."
מיכאל הנדלזלץ, "הארץ"

"הבמאי מיכה לבינסון מנתב היטב את ההפקה מהרגעים המשעשעים במערכה הראשונה לקוטב הכואב יותר של המערכה השנייה, ומוציא ביצועים משכנעים מצוות השחקנים. ליאת גורן, בתור הסבתא, מצליחה לשמור על החזות הקשוחה של האישה העשויה מברזל ולבנות דמות מרשימה ומפחידה... מעל לכל, ההצגה שייכת לשירי גדני, הבונה ברגישות ובחן את התפקיד מעורר החמלה של בלה... בעיקר בזכותה ההפקה המחודשת של המחזה הישן של סיימון מצליחה לרגש ואפילו קצת לגעת בנשמה בסיום".  
שי בר יעקב, "ידיעות אחרונות"

"״אבודים ביונקרס״ בתיאטרון באר שבע עולה בבימוי ובתרגום המצוינים של מיכה לבינסון... ליאת גורן היא הסבתא, זקופה, גאה, שותקת ומתבוננת בעיני נץ על הסובב אותה.... שירי גדני היא כל מה שניל סיימון יכול היה לחלום עליו כשכתב את תפקידה של בלה... ״אבודים ביונקרס״ מצטרפת לרפרטואר ההצגות המצוינות של תיאטרון באר שבע, וכמוהן מעוררת את תחושת 'הטעם של עוד' ".
צבי גורן, אתר "הבמה"
"רוצים תיאטרון איכותי באמת? צאו מתל אביב... ההצגות הטובות באמת, עבור מי שמאס במחזות עתירי שואו ודלי תוכן, נמצאות בבירת הנגב... ההפקה שהעמיד מיכה לבינסון רצופת דיאלוגים שנונים ושטף סיפורי... ליאת גורן כסבתא בתפקיד נהדר באמת... איתה, מולה ונגדה, נמצאת שירי גדני הנפלאה... הבמה נשרפת מחן כובש...". 
אופיר הלל, NRG
"אבודים ביונקרס" הוא יצירה עילאית שזכתה בצדק רב בפרס פוליצר ובפרס הטוני, אבל מחזה, טוב ככל שיהיה, יכול להצליח רק עם עבודה מאומצת ומדויקת ותשוקה של מעבדיו. במקרה הזה, לבינסון ואנשי תיאטרון באר שבע עשו עבודה פנטסטית, כדי להעלות את אחת ההצגות השוות ביותר היום על הבמות בישראל."
דוד רוזנטל, וואלה
"ליאת גורן, היא הסבתא הגרמנייה הנוקשה, מאיימת, מאמללת, מדבירת ילדיה. מינימום טקסט, מקסימום אפקט. משחק קטנטן-גדול בהיגוי ייקי מרומז....שירי גדני משחררת יכולת קומית נהדרת....אנסמבל של מקצוענים, בביצוע מלוטש, הודף אותנו אל שנות הארבעים של המאה הקודמת אל קורות משפחה של מהגרים ומזכיר לנו שהגירה היא לא רק הזדמנות. היא גם טראומה, לפעמים מתגלגלת"
דבורה שפירא נמיר, בית העיתונאים
"קומדיה מחממת לב ומרגשת.... צמד השחקנים הצעירים אדם שנל (ג'יי) וניר פרץ (ארטי)... נכנסים בהצלחה מרובה לדמותם של נערים בני גילם במאה שעברה ומעוררים אהדה וסימפטיה... ליאת גורן מצויינת בתפקיד הסבתא המפלצתית..."  
אסף קוגלר, מקור ראשון
"מיכה לבינסון תרגם  את המחזה לשפה שוטפת, ביים תוך תשומת לב ורגישות מירבית לכל הניואנסים ויצר הצגה מענגת... ליאת גורן, אחת השחקניות היותר  מרשימות בתיאטרון הישראלי, שנותנת כאן ביצוע אמין ומדוייק ושובר את הלב. ענקית! ... הילדים... משחקים נפלא ושובים את לב הקהל... שירי גדני היא בלה, והתפקיד תפור על הכישרון הענק שלה. נהדרת.... תיאטרון באר שבע פתח את עונת 2017-2016 ... ואם זה הפתיח, הרי שצפויה עונה מוצלחת ביותר!"
שוש להב, Good Times

"...ברגע שההצגה התחילה גיליתי מחזה משעשע וכיפי, מלא בהומור קליל וברגעים מרגשים... אל תפספסו את ההפקה הזו!"
אור הוכמן, צ'ופצ'יק
Lost in Yonkers is a play of pain, loss, and compassion, and the Beer Sheva Theatre production of Neil Simon’s play, translated and directed by Micah Lewensohn, evokes those feelings with a sensitive, light touch, with excellent ensemble performances... Goren creates an imposing and formidable figure in this role …Both Schnal and Peretz are excellent in portraying the boy’s resistance to this exile... Gandi is wonderfully expressive in this role…

Ayelet Dekel, MidnightEast